2x Tsurumi 80SFQ211 Submersible Pumps (POA) (sale-ehub4425)
Availability: In stock
Make: Tsurumi Model: 80SFQ211 Discharge: 80 mm Frequency: 50 Hz Total Head Max.: 44 m Capacity Max.: 1.94 m3/min Phase: 3 Induction Motor Output: 11 kW Voltage: 380/400/415 Current: 22.5/21.0/21.0 - Sea Water Quality - Installed & Commissioned (Never Used) Quantity: 2 Submersible Pumps Location: Western Australia